Artėjant gražiausioms metų šventėms - Kalėdoms - mūsų mokyklos 5 - 10 klasių mokiniai su klasių auklėtojomis ir dalykų mokytojais visą dieną skyrė saviraiškai Žaslių tradicinių amatų centre. Dūzgė net kelios komandos - buvo kepamas šakotis (su amatininke Onutė Remeikaitė Raudeliūnienė), gaminami švilpikai (su amatininke Dalia Ramonienė), minkomas molis ir gaminami papuošimai eglutei, karpomos popierinės užuolaidėlės ( su Ilona Grabijoliene), veliama vilna (su amatininke Jolanta Drumstaitė), iš šiaudų gaminami angeliukai, žvaigždės, žaisliukai (su amatininke Jurgita Treinyte). Mielų amatininkių padedami pasigaminome ir papuošimus mokyklos langams, ir mokyklos eglutei, ir namo parsinešėme, ir pietus sau pasigaminome. Visą dieną buvo puiki darbinė ir šventinė nuotaika, o veiklų pabaigoje sustojome į bendrystės ratą, pajutome draugo ranką ir su geriausiais šventiniais linkėjimais išsiskirstėme laukti švenčių.Nuoširdžiai dėkingi mus mokiusioms amatininkėms ir Žaslių tradicinių amatų centrui (veiklų koordinatorei ir organizatorei Ilonai Grabijolienei).

GRAŽIŲ ŠVENČIŲ !

Klasės vadovų vardu Jūratė Lakštauskienė