Žaslių pagrindinės mokyklos mokiniai turėjo galimybę kūno kultūros pamoką praleisti šiek tiek neįprastai – kartu su zumbos treneriu Eriku Vinausku. Šis treneris ne tik nuotaikingas, bet ir yra visiškai 100% atsidavęs savo darbui, turintis ilgametę patirtį sporte ir šokiuose. Pamokos pradžioje Erikas visus supažindino kas tai yra zumba, kokia jos nauda mūsų organizmui, bei parodė kelis pagrindinius šokio judesius. O zumba – tai paprasti šokio judesiai, atliekami skambant pasauliniams muzikos šokių ritmams, kombinuojant juos su šokių ir fitneso judesiais. Šie judesiai nėra sudėtingi, juos greitai galima įsidėmėti, nes yra pasikartojantys. Svarbiausia yra klausytis muzikos, atsipalaiduoti ir daug šypsotis. Zumbos metu yra išmokstama koordinuoti judesius, yra stiprinami raumenys, bei gerinama širdies veikla. Šių kūno kultūros pamokų metu ne tik buvo išlietas prakaitas, bet ir pasikrauta daug geros nuotaikos. Tai tikras energijos užtaisas, kuris priverčia stumti visas liūdnas mintis į šalį ir mėgautis akimirka šaunioje draugijoje. Visi šokę pagerino ne tik fizinę, bet ir psichinę sveikatą. Ačiū Erikui Vinauskui už smagias pamokas.

Informaciją parengė VSS Ieva Kalvinskaitė