Mūsų mokyklos pradinukai tikrai - viena šeima. Tai patvirtino integruoto ugdymo diena, skirta Vasario 16-ąjai. Pasiskirstę šeimomis vienoje komandoje darniai dirbo ir priešmokyklinukai, ir ketvirtokai, ir tėveliai. Pasidalinę tėčio, mamos, senelių ir vaikų pareigomis mokinukai atliko įvairias mokytojų parengtas integruotas užduotis. Susipažinę su garsiomis Lietuvos asmenybėmis ir mūsų kraštiečiais „šeimos“ sudalyvavo viktorinoje, „keliavo“ po šalį sustodami A. Brazausko, A. Šociko, R. Šiškausko, Vytauto Didžiojo, V. Kudirkos, E. Nekrošiaus, V. Lašo ir kitose stotelėse. Aktyvios ir smagios užduotys suteikė ne tik žinių, bet ir gerų emocijų. Ne mažiau emocingos ir reikalaujančios susiklausymo buvo gudragalvių matematikų ir padūkėlių rungtys, kur reikėjo ne tik greitai atlikti užduotis, bet ir teisingai surūšiuoti matinius dydžius, pasitekus erdvinį mąstymą sukonstruoti namą ir atrasti tinkamą raktą, vienodu ritmu dėlioti šimtakojo kojas. Refleksija parodė, kad diena buvo ir smagi, ir naudinga - patobulėjo socialinės, komunikavimo, bendradarbiavimo ir mokėjimo mokytis kompetencijos. Džiugu, kad darnus komandinis pradinių klasių mokytojų darbas duoda puikių rezultatų.

Mokytoja Laimutė Dekienė