Rugsėjo 17 dieną vyko pirmasis šiais mokslo metais Žaslių pagrindinės mokyklos jaunųjų keliautojų žygis! Atrodė, kad oras mūsų nelepins...bet kažkas mus lydėjo. Tai, ką pamatėme, išgirdome, pajautėme... viršijo lūkesčius.
    Nuostabi pažintis Betliejaus Mergelės Marijos dangun ėmimo ir Šv. Brunono vienuolyne įvyko su sesele Aušrine. Jau įžengimas į maldos erdvę ir supratimas, kad turime gerbti vienuolyną supančią tylą, sutramdė net mūsų linksmiausiuosius.
Paparčiuose aplankėme ir Dominikonų vienuolyno likučius. Ir nors šie likučiai tikrąja ta žodžio prasme yra tik likučiai, ypatinga vietos istorija ir jos tąsa Paparčius paverčia stebuklinga, apsilankymo verta vieta.
O kur dar pasivaikščiojimas po rudenėjančią gamtą! Kokie skanūs raudonskruosčiai obuoliukai! Obelys, tikriausiai, sodintos pačių vienuolių.
    Dėkojame Paparčių kultūros skyriaus darbuotojoms Gerdai Avižonienei ir Loretai Derkintienei, kurios aprodė mums rudenėjančius Paparčius, pasidalino savo žiniomis, pavaišino gardžia arbata.
Na, o kitos kelionės dar priešaky!
Mokytoja Birutė Mučinskienė

Dabar svetainėje 16 svečių ir narių nėra