Šiame tradiciniame renginyje, vykstančiame nuo vasario 16-osios iki kovo 11-osios visada dalyvauja ir PUG bei 1–4 klasių mokiniai su savo mokytojais A. Mikuliene, O . Juzukoniene, R. Aleksejūniene, L. Dekiene, S. Chveduk, J. Rasiuliene, R. Kareckiene.
    Šiais metais vyko kūrybinių darbų konkursas, kurio metu mokiniai kūrė sveikinimą Žasliams, nes jiems - 565 metai. Taip pat mokiniai dalyvavo respublikiniame sakmių konkurse - kūrė įvairias sakmes. Visiems labai patiko „auginti“ Lietuvą - sėti ir stebėti kaip auga pipirnė ant šalies kontūro.

Mokiniai labai stengėsi parašyti Žaslių diktantą. Ir štai, laimėtojai:
1 kl.
1 v. - Digna Brazauskaitė.
2 v. - Ivita Biekšaitė.
3 v. - Morta Neniškytė.
2 kl.
1 v.- Elė Baubonytė.
2 v. -Darius Koklevičius.
3 v. - Tėja Balčiūnaitė.
3 kl.
1 v. - Vanesa Saulėnaitė.
2 v. - Herkus Poškus.
3 v. - Agota Neniškytė.
4 kl.
1 v. - Saulė Aleksejevaitė.
2 v. -Simonas Palaitis.
3 v. -Simona Sladkevičiūtė.

Skaitovų konkurse dalyvavo labai daug mokinių, buvo sunku išrinkti nugalėtojus.
1-2 kl.
1 v.- Dominykas Žvirblis, 2 kl.
2 v. - Akvilė Cimalonskaitė, 1 kl.
3 v. - Danielius ir Emilijus Kliukai, 2 kl.
3-4 kl.
1 v. - Meida Karpičiūtė, 3 kl.
2 v. - Saulė Aleksejevaitė, 4 kl.
3 v. - Ivita Biekšaitė, 3 kl.

Visi konkursų prizininkai buvo apdovanoti diplomais ir atminimo dovanėlėmis, dalyviai taip pat gavo dovanėlių.
    Lietuvių kalbos dienų kulminacija-integruotos veiklos diena „Lietuva istorijos vingiuose“. Su Vytauto laikų kario ekipuote mus supažindino trečioko Herkaus tėtis M. Poškus. Mokiniams buvo smagu ne tik sužinoti, bet ir apsirengti, pasimatuoti senovės kario amuniciją. Vėliau kartu su Gustavu mokiniai pakartojo svarbiausias Lietuvos datas. Dienos pabaigoje aplankėme trečios klasės mokinių Vanesos ir Emilio senelių sodybą, kurioje partizanų bunkeryje mūsų laukė Karo istorijos rekonstruktorių klubo „Partizanas“ nariai. Mokiniai su įdomumu apžiūrėjo bunkerį, ekipuotę, klausėsi partizaniškų dainų.
    Aptardami veiklas vaikai paminėjo, jog svarbu žinoti savo šalies istoriją, suprasti kodėl žmonės taip gyveno ir elgėsi, mylėti savo tėvynę ir jos žmones, būti tolerantiškiems, draugiškiems, augti savo šalies patriotais.

Informaciją pateikė mokytoja Odilija Juzukonienė.