Mokykloje būtina ne tik ugdyti asmenines savybes ir stiprybes, bet ir sudaryti sąlygas išbandyti save grupėje bei komandoje.
    Kovo 9, 18 dienomis Žaslių pagrindinėje mokykloje vyko „Komandinio darbo su neformaliais metodais“ bei „Savęs pažinimo su Lego“ mokymai, kurių metu mokiniai turėjo galimybę susipažinti su LEGO SERIOUS PLAY metodika. Darbo su LEGO kaladėlėmis tikslas – padidinti žmonių, dirbančių susitikime prie stalo asmeninį potencialą, įžvalgas, pasitikėjimą ir įsitraukimą. Dėkojame Visuomenės sveikatos biurui – už bendradarbiavimą ir pasiūlytus mokymus bei šauniajam lektoriui Laurynui Nikeliui!
    Mokiniai dalinasi įspūdžiais ir mintimis po mokymų:
„Visi komandos nariai yra svarbūs ir lygūs. Reiktų nustoti žmonėms kabinti etiketes". (Monika)
„Mokymai, kurie vyko, man labai patiko, kaip ir mokymų vedėjas. "(Emilija)
„Užsiėmimai man labai patiko, ypač žaidimai. Po užsiėmimų jaučiuosi puikiai, nes labiau pripratau prie mokinių tarybos narių." (Eglė)
„Šiuose užsiėmimuose sužinojau, kaip reikėtų ir nereikėtų dirbti komandoje. Buvo smagu, linksma ir naudinga." (Rugilė)

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Ieva Mecelienė

Dabar svetainėje vienas svečias ir narių nėra