Balandžio 4–8 dienomis socialinė pedagogė kartu su Mokinių taryba inicijavo akciją „Kitokia savaitė“. Akcijos tikslas – ugdyti mokinių kūrybiškumo įgūdžius, bendrumo ir tolerancijos jausmą mokykloje. Pirmadienį mokykloje buvo „Juodasis pirmadienis“, kuomet visa mokyklos bendruomenė mokyklą nudažė juoda spalva. Antradienis – „Diena su galvos apdangalu“. Mokiniai ir mokytojai prisijungė prie akcijos ir nebijojo išreikšti save, pasipuošdami įvairiausiomis kepurėmis. Trečiadienį mokykloje buvo „Šlepečių diena“, visi buvo kviečiami parodyti savo geriausias šlepetes ir mokykloje jaustis patogiai kaip ir namuose. Ketvirtadienis – „Diena be kuprinių“ – visi buvo kviečiami į mokyklą ateiti su bet kuo kitu tik ne kuprine. Mokinių ir pedagogų išradingumas džiugino. Labiausiai mokinius pradžiugino penktadienis – „Diena be namų darbų“. Visi mokytojai buvo kviečiami savaitgaliui mokiniams neužduoti namų darbų. Savaitė pavyko puikiai! Džiugino visų aktyvumas ir išradingumas. Ne viską pavyko užfiksuoti. Ačiū mokytojoms Audronei Mikulienei ir Ritai Aleksėjūnienei, kurios kasdien pareigingai pasidalino užfiksuotomis akimirkomis. Ačiū tėvams, kurie padrąsino savo vaikus dalyvauti akcijoje. Ir didžiulis ir nuoširdus AČIŪ visiems mokytojams, mokiniams, mūsų mažiausiems ikimokyklinukams ir visai mokyklos bendruomenei, kad sukūrė jaukią atmosferą ir dalyvavo akcijoje.

Socialinė pedagogė Edita Malakauskienė ir Mokinių taryba

Dabar svetainėje 93 svečiai ir narių nėra