Spausdinti
Kategorija: Renginiai
Peržiūros: 47
    Balandžio 12–14 dienomis Mokinių taryba kartu su visuomenės sveikatos specialiste Ieva ir socialine pedagoge Edita organizavo „Eko savaitę“.
    Balandžio 12 dieną visi buvo kviečiami paminėti „Vandens dieną“. Tądien mokiniai aktų salėje žiūrėjo filmukus apie vandenį, ragavo įvairaus skonio vandens ir rinko patį skaniausią. Ragaudami šaltinio vandenį, mokiniai turėjo galimybę pamatyti ir patį šaltinį, kurio vandens ragavo. Skaniausiu vandeniu išrinktas – vanduo su citrina. Visuomenės sveikatos specialistė suorganizavo puikią viktoriną, kur teisingai atsakiusiųjų laukė galybė dovanėlių.
    Balandžio 13 dieną mokykloje buvo minima „Tylos diena“. Tądien mokykloje nebuvo skambučių, kurie kviečia į pamoką ir skelbia jos pabaigą. Mokykloje buvo gerokai mažiau šurmulio nei įprastai. Mokinių tarybos narės keliavo per klases nešdamos žinią apie tylos naudą.
    Balandžio 14 dieną minėjome „Žemės dieną“. Pertraukų metu mokiniai buvo kviečiami žiūrėti filmukus apie žemės saugojimą. Vėliau visi buvo pakviesti į mokyklos kiemą, kuriame su kreidelėmis kiekvienas galėjo nupiešti savo žemę ir parašyti jai palinkėjimą. Palinkėjimų būta įvairių. Vieni linkėjimo žemei draugiškų žmonių, kiti – kad žemė būtų švari, bet daugiausiai linkėjimų buvo, kad žemėje būtų taika. Savaitė prabėgo kupina įspūdžių ir gerų emocijų.
    Artėjančių Šventų Velykų proga ir mes Jums visiems linkime taikos su savimi ir savo artimu. Mylėkite žemę ir žmogų. Gražių ir džiaugsmo pilnų Šventų Velykų savo artimųjų rate.
 
Socialinė pedagogė Edita Malakauskienė ir Mokinių taryba