Spausdinti
Kategorija: Renginiai
Peržiūros: 48
    Gegužės 5 dieną Žaslių pagrindinės mokyklos PUG ir 1–4 klasių mokiniams vyko integruoto ugdymo diena „Nuo scenarijaus iki teatro spektaklio“. Aktorė bei rašytoja Kristina Savickytė pristatė kartu su sūnumi kurtą knygą „Kaip Tilis džiaugsmo ieškojo“, atsakė į vaikų užduotus klausimus.
    Po pertraukėlės vyko susitikimas su knygos „Skruzdėliukas Nežiniukas“ autore Rasa Dmuchovskiene ir dailininku. Rašytoja papasakojo, kodėl nutrūkusi driežo uodega dar juda, kaip vikšras pavirsta gražuoliu drugeliu. Įdomu, kiek dantų turi sraigė? Kaip kurmiai konservuoja maistą? Kaip skruzdėlės gesina gaisrą? Tereikia perskaityti knygeles apie Skruzdėliuką Nežiniuką - ir viską sužinosite! Vaikai kartu su dailininku piešė skruzdėliuką, stebėjo sraiges. Linksmiausia buvo patiems tapti aktoriais ir atlikti paskirtus vaidmenis.
    Kūrybingą ir kupiną įspūdžių dieną užbaigėme kelione mokykliniais autobusais į Kaišiadorių KC. Čia vaikai žiūrėjo šešėlių teatro spektaklį „Mikė Pūkuotukas ir kiti“. Vaikai linksmai dalinosi dienos įspūdžiais bei atradimais.
 
Mokytoja A. Mikulienė