Gegužės 9 dieną mokykloje, paminėdami Europos dieną, 8–10 klasių mokiniai dalyvavo paskaitoje apie Europos Sąjungą ir jaunimo galimybės joje. Mokiniams paskaitą vedė Jaunimo Europos Komandos narys Vilius Kasatkinas. Jis praplėtė mokinių žinias apie Jaunimo Europos komandą ir jos veiklą, Europos Sąjungos šalių ekonomiką, ką jaunimas gali veikti Europos Sąjungoje su įvairiomis organizacijomis ir kitus įvairius privalumus būnant jaunu žmogumi Europoje. Paskaitos pabaigoje „Kahoot“ platformoje mokiniai sužaidė viktoriną, kuri tai pat praplėtė žinias. Po paskaitos apie jaunimo galimybes ES mokyklos mokinių tarybos nariai produktyviai praleido laiką su Lietuvos moksleivių sąjungos Kaišiadorių padalinio pirmininke Kotryna Jašauskaite. MT nariai plačiau susipažino su Lietuvos moksleivių sąjunga ir jos veikla, taip pat MT narės išbandė save darbe grupėse/komitetuose, šis įgūdis padės ir toliau aktyviai dalyvauti mokinių tarybos veikloje ir dirbti mokinių ir mokyklos labui.
    Dar kartą dėkojame JEK nariui Viliui Kasatkinui ir LMS Kaišiadorių padalinio pirmininkei Kotrynai Jašauskaitei už produktyviai praleistą popietę.

Mokinių tarybos pirmininkė Vesta Malinauskaitė