Erasmus projekto „EQUALLY UNIQUE, EQUALLY DIFFERENT!” virtualios veiklos Lietuvoje, Kaišiadorių r. Žaslių pagrindinėje mokykloje.
    Trečioji diena. Liūdna diena, nes tai paskutinė šio projekto veiklų diena.
   Mus pasveikino Kaišiadorių r. Žaslių pagrindinės mokyklos direktorės pavaduotoja Ieva Mecelienė ir Kaišiadorių savivaldybės mero patarėjas Tautvydas Krilavičius. Jie mums palinkėjo augti, tobulėti, domėtis viskuo, susirasti daug naujų draugų.
    Šios dienos veiklos prasidėjo nuo „Draugystės apyrankių" iš siūlų pynimo. Siūlų spalvos buvo parinktos pagal šalių dalyvių vėliavų spalvas. Sekėsi vaikams įvairiai, bet procesas patiko. Pasigrožėję apyrankėmis, „keliavome“ po Vilnių – išmokome neoklasicizmą atskirti nuo baroko, gotikos, grožėjomės senamiesčiu, atlikome linksmas užduotis. Kaišiadorių r. Žaslių pagrindinės mokyklos mokinė Vesta Malinauskaitė pristatė Žaslių miestelį ir jo apylinkes. Tada įvyko Quizziz viktorina, kurioje šauniausiai sekėsi Ispanijos mokiniams. Paskutinė veikla – mandalų kūrimas. Čia pasireiškė vaikų fantazija: akmenukai, smėlis, žolynai, sėklos,..... Visiems patiko mandalų kūrimas. Veiklų pabaigoje- dienos refleksija. Visų šalių vaikams labai patiko veiklos, jie norėtų apsilankyti Lietuvoje ir Žasliuose, susitikti naujus draugus.
    Ačiū mūsų komandai – Ievai Mecelienei, Dovilei Butėnienei, Editai Malakauskienei, Jurijui Černiavskiui, Daivai Vitienei už veiklų vykdymą. Ačiū mokyklos administracijai ir mokytojams, mokyklos darbuotojams už pagalbą.
    Smagu, kad turime tokių šaunių mokinių – Džiugą Cibulską, Vestą Malinauskaitę, Viktoriją Gecevičiūtę, Justą Jasinską, Rugilę Avižonytę, Juliją Kuricaitę, Ąžuolą Karecką, Dovydą Palaitį, kurie šauniai dirbo.

Projekto koordinatorė Odilija Juzukonienė