Spausdinti
Kategorija: Renginiai
Peržiūros: 59
    Birželio 17-oji – tai pirmoji diena, kada startavo Žaslių pagrindinės mokyklos organizuojama vasaros stovykla (vadovai: N.Gumbrevičius, I.Mecelienė, B.Mučinskienė ir K.Jurevičienė). Pirmosios stovyklos dienos metu vaikai buvo supažindinti su stovyklos programa, aptarti lūkesčiai bei stovyklos taisyklės. Vaikai kartu su fizinio ugdymo mokytoju N. Gumbrevičiumi dalyvavo estafetėse, žaidė kvadratą, krepšinį.
    Po aktyvių veiklų stovyklos dalyviai keliavo į Žaslių tradicinį amatų centrą, kuriame vyko edukacinė programa „Kyla tešla, pučiasi banda“. Amatininkė Nijolė Adukonienė supažindino dalyvius su šventinių mielinės tešlos kepinių kepimo, valgymo tradicijomis, išryškindama Kaišiadorių regiono bruožus. Kiekvienas turėjo galimybę paragauti pačių iškeptų bandelių su varškės įdaru bei paskanauti džiovintų obuoliukų kompotą.
    Dėkojame Žaslių tradicinių amatų centro direktorei R.Ščerbavičienei, koordinatorei V.Taparauskaitei už padovanotą šaunią edukaciją, bei amatininkei N.Adukonienei – už šiltą priėmimą, suteiktas žinias ir skaniausias bandeles!
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui I.Mecelienė