Lapkričio 18 diena – svečių diena. Šiandien mokykloje vėl lankėsi policijos pareigūnė Neringa Perlytė-Alionienė. Šį kartą pareigūnė bendravo su 5 ir 6 klasių mokiniais. Jie kalbėjosi apie patyčias ir netinkamą elgesį. 8 klasės mokiniai dalyvavo prevencinėje paskaitoje „SOS – prekyba žmonėmis“, kuri buvo vykdoma įgyvendinant Savivaldybės kovos su prekyba žmonėmis (KOPŽ) koordinavimo darbo grupės veiklos planą. Mokiniams paskaitą vedė lektoriai iš Lietuvos policijos mokyklos Policijos veiklos skyriaus. Lektoriai papasakojo mokiniams apie prekybą žmonėmis, jos formas, tokias kaip vergystė, vogimas, prostitucija ir kt. Mokiniai stebėjo situacijas ir kartu su lektore jas analizavo. Mokiniai susidomėję klausėsi pasakojamų tikrų istorijų (neatskleidžiant asmenų), kas padėjo geriau suvokti apie šios problemos mastą. Lektoriai pateikė informacijos kaip apsisaugoti, kad netaptume prekybos žmonėmis aukos, kur galime kreiptis ištikus tokiai bėdai. Džiaugiamės labai įdomiomis ir naudingomis paskaitomis. Ačiū svečiams už pagalba ugdant mūsų jaunąją kartą.
    Gražaus savaitgalio. Būkite saugūs.
Socialinė pedagogė Edita Malakauskienė