Gruožio 23 dieną Žaslių pagrindinėje mokykloje pasibaigė jau 29 kartą rengtas projektas “Baltoj Advento tyloj”, kurią rengė pradinių klasių mokytojai L. Dekienė, R. Aleksejūnienė, O. Juzukonienė, mokytojo padejėja R. Kareckienė, priešmokyklinės ugdymo mokytoja A. Mikulienė.
    Projektas prasidėjo gruodžio 1-osios dienos rytmečiu „Tieskime kelią…“. Visą mėnesį mokiniai įprasmino Advento laiką mokydamiesi adventinių, kalėdinių giesmių, puošdami klasę šiam laikotarpiui tinkamais atributais – Advento kalendoriais, vainikais, kalėdų eglutėmis. Mokiniai stengėsi būti geresniais, stropesniais, uolesniais, atidesniais vieni kitiems. Kartu su jų tėveliais paruošė dovanėles Žaslių miestelio, seniūnijos senoliams, mokytojams emeritams. Akcijoje talkino ir Žaslių parapijos Caritas.
Vaikai kūrė maldas, jas užrašė, o paskutiniąją akcijos dieną, gruodžio 23-ąją atnešė į Žaslių bažnyčią, jas sudėjo prie prakartėlės. Dar kartą suskambėjos mažųjų traukiamos, visą mėnesį mokomos giesmės apie ateinančio, gimstančio Dievo laukimą.
    Popietėje „Tikėjimas, meilė, viltis“ nuskambėjo pradinukų atliekamos kalėdinės giesmės, vyko šventinis, kalėdinis koncertas.
Mokytojas Stanislav Chveduk

Dabar svetainėje 20 svečių ir narių nėra