Asamblėja – kas tai? Tai visuotinis mūsų mokyklos bendruomenės susirinkimas, kurio metu dalinamės informacija, kas džiugaus įvyko per mėnesį, informuojame apie planuojamas veiklas ateityje, apdovanojame mokinius, kurie dalyvauja įvairiuose konkursuose, akcijose, pasidaliname labai svarbia informacija.
Esame laimingi, kad po ilgos pertraukos Mokinių tarybos iniciatyva į mokyklą sugrįžo asamblėjos. Mūsų mokyklos asamblėjos vyksta kartą per mėnesį, paskutinį mėnesio antradienį arba ketvirtadienį. Asamblėjas pradedame mokyklos daina.
    Dalinamės keliomis akimirkomis iš vakar vykusios asamblėjos. Jos metu turėjome svečią iš Ukrainos, kuri džiaugėsi bendradarbiavimu ir dėkojo mokiniams už aktyvų įsitraukimą į jos siūlomą veiklą. Dalinome padėkas ir diplomus už dalyvavimą įvariuose konkursuose, džiaugėmės prizinių vietų laimėtojais ketvirtokais, kurie pasaulio pažinimo olimpiadoje tarp ketvirtos klasės mokinių užėmė 1 – 3 vietas.
    Nors tai dar tik antra asamblėja šiais mokslo metais, tikimės, kad tai ir vėl taps mūsų mokyklos tradicija, kai galėsime savo mažytėje bendruomenėje džiaugtis vieni kitų pasiekimais.
Socialinė pedagogė Edita Malakauskienė