Gegužės 17 d. Žaslių pagrindinės mokyklos Žaslių ikimokyklinio ugdymo skyriuje vyko 3-6 metų amžiaus vaikų festivalis „Dovanoju šokį mamai“. Tai pirmasis festivalis, kuriame dalyvavo ne tik mūsų darželio vaikai su muzikos mokytoja Jūrate Mikuliene, bet ir svečiai: Kaišiadorių r. Pravieniškių vaikų lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ugdytiniai ir muzikos mokytojas Stanislovas Straševičius, Kaišiadorių r. Gudienos mokyklos-darželio „Rugelis“ ugdytiniai ir meninio ugdymo mokytoja Vida Zujienė, Kaišiadorių lopšelio-darželio „Spindulys“ ugdytiniai ir mokytojas Audrius Jakubauskas ir soc.pedagogė Iveta Žemaitytė.
    Visus festivalio dalyvius ir žiūrovus pasveikino Žaslių pagrindinės mokyklos direktorė Asta Malakauskienė, Gudienos mokyklos-darželio „Rugelis“ direktorė Aurika Bartkienė ir Kaišiadorių lopšelio-darželio „Spindulys“ direktorė Lina Griškienė. Šventinio renginio pradžioje darželio darbuotojas Raimondas Vitkauskas atliko savo kūrybinę dainą, vaikai deklamavo eilėraščius, šoko šokius: „Kam gėles augina“, „Trumpakojis“, „Gransveras“, „Čia čia čia“, „Lėtas valsas“. Festivalio pabaigoje visus dalyvius apjungė bendras muzikinis žaidimas „Obuoliukas“, kuris suteikė daug džiaugsmo ir teigiamų emocijų. Nuoširdi padėka Žaslių ikimokyklinio ugdymo skyriaus muzikos mokytojai, festivalio sumanytojai, Jūratei Mikulienei ir visiems dalyvavusiems mokytojams, vaikams, tėvams. Rengėjai tikisi, kad festivalis „Dovanoju šokį mamai“ taps tradiciniu renginiu.
Ikimokyklinio ugdymo skyriaus mokytoja Aušra Aleksiūnienė
Nuotraukos: Ievos Mecelienės