Birželio 16 d., penktadienį, Žaslių ikimokyklinio ugdymo skyriaus „Delfinukų“ grupės ugdytiniai pėsčiomis keliavo į Žaslių pagrindinės mokyklos biblioteką ir dalyvavo integruotoje veikloje „Baltu pienės takeliu aš į pasaką einu“. Tai edukacinio projekto „Draugystės tiltai“ tęstinė veikla. Renginį vedė bibliotekininkė Dalia Ramonienė ir muzikos mokytoja Daiva Vitienė. Organizuotos veiklos metu vaikai keliavo „po pievas“ – įminė mįsles, surado „pievoje“ vaikščiojančius gyvūnus, vabalus, augalus, žaidė muzikinius žaidimus, grojo su muzikos instrumentais: būgneliais, švilpynėmis, bėgiojo po „pievą“, kalbindami paukščius.
    Bibliotekos knygų lentynas puošė vaikų kūrybiniai darbai, kuriuose puikavosi pievų gėlės. Vaikų dėmesį patraukė iš knygų pagaminti šviestuvai, todėl bibliotekininkė vaikams parodė, kaip iš senų knygų kuriami šviestuvai. Veiklos pabaigoje vaikai džiaugėsi dovanotomis knygelėmis ir saldžiu siurprizu. Dėkojame bibliotekininkei Daliai Ramonienei ir muzikos mokytojai Daivai Vitienei už įspūdingą edukaciją.

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Aušra Aleksiūnienė