Spausdinti
Kategorija: Specialusis ugdymas(-is), mokymosi ir švietimo pagalba
Peržiūros: 259
 
    Balandžio 8 diena ne visiems buvo eilinė diena mokykloje. Trys 9 klasės mokiniai  Ovidija, Monika B., Mindaugas ir viena 6 klasės mokinė Armina kartu su specialiąja pedagoge Vaida vyko į Kaišiadorių specialiąją mokyklą, kurioje dalyvavo integruotoje pamokoje „Atvelykio vaišės“. Pamokoje dar dalyvavo Kaišiadorių jaunimo ir suaugusiųjų mokyklos ir Kaišiadorių specialiosios mokyklos mokiniai. Pamoką vedė specialiosios pedagogės Asta Kaselienė, Loreta Čėsnienė ir Vaida Stravinskienė.
    Pamokos metu mokiniai gamino tris Atvelykio patiekalus „Musmirė“, „Kiškio užkandėlė“, „Vaflių tortas“. Pamokos pradžioje mokiniai susipažino vieni su kitais, apsikeitė dovanėlėmis. Po to išklausė pasakojimo apie Atvelykio papročius Lietuvoje. Vėliau išsirinko reikiamus patiekalui produktus ir kibo į darbą. Pamokos pabaigoje visi susėdo prie bendro šventinio stalo ir šnekučiuodamiesi vaišinosi pačių pagamintais valgiais.
    Po pamokos mokiniai ir mokytojai buvo pakviesti į relaksacijos kabinetą, kuriame specialiosios mokyklos psichologė Rita Vėželienė pravedė relaksacijos seansą.
Integruotos veiklos metu mokiniai užmezgė draugiškus santykius, įgijo žinių apie Atvelykio tradicijas, pasigamino ir vaišinosi šventiniais patiekalais, dalyvavo relaksacijos užsiėmime.
 
Informaciją pateikė specialioji pedagogė Vaida Stravinskienė
2015-04-16