Lapkričio 18 diena – svečių diena. Šiandien mokykloje vėl lankėsi policijos pareigūnė Neringa Perlytė-Alionienė. Šį kartą pareigūnė bendravo su 5 ir 6 klasių mokiniais. Jie kalbėjosi apie patyčias ir netinkamą elgesį. 8 klasės mokiniai dalyvavo prevencinėje paskaitoje „SOS – prekyba žmonėmis“, kuri buvo vykdoma įgyvendinant Savivaldybės kovos su prekyba žmonėmis (KOPŽ) koordinavimo darbo grupės veiklos planą. Mokiniams paskaitą vedė lektoriai iš Lietuvos policijos mokyklos Policijos veiklos skyriaus. Lektoriai papasakojo mokiniams apie prekybą žmonėmis, jos formas, tokias kaip vergystė, vogimas, prostitucija ir kt. Mokiniai stebėjo situacijas ir kartu su lektore jas analizavo. Mokiniai susidomėję klausėsi pasakojamų tikrų istorijų (neatskleidžiant asmenų), kas padėjo geriau suvokti apie šios problemos mastą. Lektoriai pateikė informacijos kaip apsisaugoti, kad netaptume prekybos žmonėmis aukos, kur galime kreiptis ištikus tokiai bėdai. Džiaugiamės labai įdomiomis ir naudingomis paskaitomis. Ačiū svečiams už pagalba ugdant mūsų jaunąją kartą.
    Gražaus savaitgalio. Būkite saugūs. 
Socialinė pedagogė Edita Malakauskienė
 
 
 
 
    Lapkričio 16-oji tarptautinė tolerancijos dieną. Apie toleranciją turime kalbėtis kasdien šeimoje, mokykloje tam kad užaugintume tolerantiškus, atsakingus vaikus. Šiais metais šios dienos simbolis yra tolerancijos namas. Kartu su Mokinių taryba šiais metais pasiūlėme kiekvienai klasei pagaminti po savo tolerancijos langą, kuris sutilptų į vieną mokyklos tolerancijos namą. Ketvirtokai savo iniciatyva paruošė tolerancijos šokį ir patys sustojo į tolerancijos namo figūrą. Mes visi skirtingi, bet visi turime tilpti po vienu dangum. Būkime atsakingi, tolerantiški ir savo pavyzdžiu užkrėskime kitus.
Socialinė pedagogė Edita Malakauskienė

 
 
 
    Lapkričio 15 dieną, mokykloje lankėsi bendruomenės pareigūnė Neringa Perlytė–Alionienė. Šį kartą pareigūnė mokykloje praleido visą pusdienį. Neringa kaip ir kasmet padėkojo mokyklos darbuotojams už pagalbą budint prie pėsčiųjų perėjų rugsėjo mėnesį, pasidžiaugė, kad pavyksta taip šauniai bendradarbiauti. Džiaugiamės ir mes turėdami tokius šaunius darbuotojus, kurie niekada neatsisako padėti. Vėliau pareigūnė apsilankė pas septintokus, kuriems vedė pamoką apie nepilnamečių teisinę atsakomybę. Pabendravusi su septintokais išskubėjo pas pirmokus kalbėtis apie saugų elgesį kelyje. Pirmokai labai džiaugėsi galėdami pabendrauti su pareigūne, o juos dar labiau nudžiugino, kai pro duris į klasę įžengė Amsis. Išeidama pareigūnė visiems padovanojo po atšvaitą ir palinkėjo saugių kelionių. Tuo svečiavimasis mokykloje nesibaigė, Neringa kartu su Amsiumi užsuko pasisveikinti su priešmokyklinukais. Su mažiausiais mokinukais pareigūnė aptarė kaip reikia gražiai elgtis, kad nekiltų konfliktų.
    Džiaugiamės bendradarbiavimu su pareigūne Neringa, kuri visada pasiruošusi padėti ir atsakyti į visus klausimus. Nekantriai laukiame kitų susitikimų!
Socialinė pedagogė Edita Malakauskienė
 
 
    Smagu, kai ne tik mokytojai moko, organizuoja įvairias veiklas, bet ir tėveliai padeda paįvairinti ugdymo procesą. Dėka Gerdos Avižonienės Kaišiadorių r. Žaslių pagrindinės mokyklos PUG ugdytiniai ir 1–4 kl. mokiniai susitiko su leidyklos „Nieko rimto“ rašytojais V. Šidlausku ir B. Bėrantu. Vyko integruota muzikos ir lietuvių kalbos pamoka, kurios metu mokiniai ne tik dainavo, žaidė, bet ir mokėsi kurti istoriją.
Mokytoja Odilija Juzukonienė
 
 
 
    Lapkričio 8 dieną Žaslių trečiokai ir ketvirtokai su mokytojomis Rita Aleksėjūniene ir Laimute Dekiene „ieškojo“ Lietuvos valstybės istorijos pėdsakų Vilniuje. Ugdydamiesi savo pilietiškumo, kultūrinės, skaitmenines ir socialines kompetencijas mokinukai dalyvavo edukacijoje Valdovų rūmuose bei susipažino su Lietuvos Prezidentais Valstybės pažinimo muziejuje, apžiūrėjo V. Kudirkos, S. Daukanto, Katedros aikštes, Vilniaus senamiestį.
    Ką įdomaus ir naudingo nuveikėme? Sužinojom, kur dirba Lietuvos Respublikos vyriausybė, prie V. Kudirkos paminklo himną sugiedojom, Valdovų rūmuose atradom slapčiausią lobių saugyklą- latriną, išmokom reveransus sostui atlikti, pasižvalgėm iš bokšto po Vilnių ir sužinojom, kaip gerai vaikai dabar gyvena. Valdovų vaikai mokydavosi be išeiginių nuo 5 valandos ryto iki 18 vakaro. 13 metų berniukai jau eidavo tarnauti į kariuomenę, o merginos 12 metų tekėdavo. Prezidentūrą apsukę ratu Valstybės pažinimo muziejuje interaktyviai mokėmės pažinti Prezidentus, jų funkcijas, apdovanojimus. Darbas grupėse vyko sklandžiai. Gidas žinias įvertino gerai.
    Kaip visada atrakcija tapo keliavimas traukiniu ir troleibusu. Refleksija parodė, kad gyvenimiškos žinios irgi svarbu.
Mokytoja Laimutė Dekienė
 
 
 
 
PAMOKŲ LAIKAS
 
1. 8:00–8:45 val.
2. 8:55–9:40 val.
3. 9:50–10:35 val.
4. 11:05–11:50 val.
5. 12:10–12:55 val.
6. 13:05–13:50 val.
7. 14:00–14:45 val.
 
tamo

smism

aikos

nsa
 olw log

 

 


NAUDINGA INFORMACIJA 
Žaslių pagrindinę mokyklą kuruojančio policijos pareigūno kontaktai:
Kaišiadorių rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus vyriausiasis tyrėjas Egidijus Ulanavičius,
tel. nr. (8 346) 67 826, mob. 8 670 30 116, 
el. paštas egidijus.ulanavicius@policija.lt.
 
 
  
 
 

Dabar naršo

Dabar svetainėje 92 svečiai ir narių nėra