Naujus metus Mokinių taryba pradėjo ne su renginiu, o su LMS naudininko mokymais asmeninių kompencijų srityje. Mokymų metu supratome, kodėl svarbu yra išsikelti tikslus, kas motyvuoja bei demotyvuoja komandą. Labai smagu, kad turėjome atvirumo pilną praktikos užsiėmimą, kurio metu kiekvienas išsakė savo nuomonę – tai privertė kiekvieną susimąstyti. Tikimės, kad šie mokymai ir jų metu išgirsta informacija, savo savijautos pasidalinimas, sustiprins mus kaip komandą dar labiau. Dėkojame jaunajai mokymų vadovei Ievai Suščinskytei, kuri skyrė mūsų komandai savo laiką ir padovanojo nuostabią patirtį.

Mokinių tarybos pirmininkė Vesta Malinauskaitė
 
 
    Sausio 19 d. Kaišiadorių r. Žaslių pagrindinės mokyklos PUG ugdytinius ir 1-3 klasių mokinius aplankė Jaunoji policijos rėmėja Gabija Pupalaigytė.
    Jaunasis policijos rėmėjas – policijos rėmėjas nuo 12 iki 18 metų amžiaus, padedantis teritorinėms policijos ir švietimo (ugdymo) įstaigoms vykdyti vaikų nusikalstamumo ir kitų teisės pažeidimų prevenciją, kurti saugią aplinką mokyklose ir jų prieigose.
    Mergina prisistatė, papasakojo kaip galima įgyti policininko profesiją. Vėliau su vaikais aptarė saugaus elgesio taisykles- kaip elgtis gatvėje, kaip pereiti perėją ir kelią, nereguliuojamą sankryžą. Vaikai pakartojo, ką reikia daryti pamačius įtartinus asmenis ar paskambinus nepažįstamiems asmenims. Mokiniai, stebėdami mokomuosius filmukus „Amsiaus patarimai“ prisiminė, kad būtina segėti saugos diržus, nežaisti arti gatvių ir kelių, būtinai dėvėti atšvaitus. Jaunoji policijos rėmėja maloniai nustebo, jog visi mokiniai puikiai žino saugaus elgesio taisykles ir moka save saugoti.
    Tikimės ir toliau draugauti su Gabija- jaunąja policijos rėmėja.
Mokytoja Odilija Juzukonienė.
 
 
 
 
 
    Šiandien minime Sausio 13-ąją – Laisvės gynėjų dieną. Kasmet ši diena mums primena iškovotą pergalę. Minint šią dieną, languose sužibo liepsnelės, kurios liudija, jog mes žinome, kodėl esame laisvi. Mokinių lūpomis buvo jautriai išreikšta pagarba tądien žuvusiems prie TV bokšto, tikėjimas laisve ir meilė laisvai Lietuvai.

Istorijos mokytoja Laimutė Pluščauskienė
 
 
    Gruodžio 23 dieną Žaslių pagrindinėje mokykloje vyko nuostabi šventė „Laukiame Šventų Kalėdų!“ Jos metu koncertavo, grojo ir kalėdines dainas dainavo neformaliojo vaikų švietimo programos būrelių „Dainorėliai“ ir „Vokalinis ansamblis“ mokiniai, vėliau prisijungė ir daugiau mokinių, kurie bendromis jėgomis sukūrė tikrų tikriausią chorą ir muzikiniu pasirodymu džiugino visą mokyklos bendruomenę.
    Šaunioji mokyklos mokinių taryba inicijavo vaidinimus ir šventės dieną turėjome galimybę išvysti 5-10 klasių mokinių vaidinimų ištraukas iš populiarių kino filmų apie Kalėdas arba pasakas, susijusias su žiema. Dėkojame šventės vedėjams: Julijai, Ąžuolui, Dovydui, Vestai ir Kamilei (8-10 kl.), taip pat muzikos mokytojai Daiva Vitienei už visą šventės scenarijaus rengimą!
 
 
 
    Gruodžio 21 dieną Mokinių tarybos mokiniai buvo pažintinėje – motyvacinėje kelionėje Vilniuje. Savo kelionę pradėjome prie gražiosios Vilniaus eglutės. Pasigrožėje žaliaskare, slidžiomis ir snieguotomis Vilniaus gatvelėmis keliavome į MO muziejų, kur mūsų laukė edukacija „GYVŪNAS IR ROBOTAS MANYJE: Kaip menas padeda bendrauti ir kūrybiškai spręsti konfliktus“. Tyrinėdami meno kūrinius, mokiniai kalbėjo apie tarpusavio santykius, atliko įvairiais grupines užduotis, edukacijos vadovė skatino mokinius nebijoti kalbėtis. Tyrimu yra įrodyta teigiamas meno intervencijų poveikis mokinių emociniam raštingumui. Daugiau apie tyrimą skaitykite (https://www.lrt.lt/.../mo-muziejaus-inicijuotas-tyrimas...)
    Laikas muziejuje prabėgo labai greitai, norėjosi ten pabūti dar ilgiau, bet mūsų jau laukė kitas užsiėmimas Lietuvos Respublikos seime. Seime mus pasitiko seimo narės profesorės Vilijos Targamadzės padėjėja, kuri mus supažindino su ekskursijos programa ir atidavė mus į nuostabaus gido rankas, kuris mus vedžiojo po seimo rūmus, juos aprodė, leido pasėdėti toje vietoje, kur kažkada yra sėdėjusi Anglijos karalienė ir kiti žinomi ir įtakingi pasaulio politikai, įdomiais savo pasakojimais sužavėjo kiekvieną iš mūsų. Mokiniai dalyvavo ir mini viktorinoje, kurioje gidas tikrino mokinių budrumą. Šaunuoliai mokiniai, jie aktyviai klausėsi, teisingai atsakė į klausimus ir už tai buvo apdovanoti. Po ekskursijos seime mūsų laukė susitikimas su seimo nare profesore Vilija Targamadze, kuri pakvietė mokinius jaukiam pokalbiui prie šilto arbatos puodelio. Nors dėl laiko stokos nespėjome įgyvendinti visų savo planų ir svajonių, gera nuotaika ir juokas netilo dar ir vakare virtualioje Mokinių tarybos pokalbių grupėje.
    Kai nebijome kalbėtis, kai nebijome būti savimi ir tikime vienas kitu, net ir prastas oras negadina nuotaikos! Dėkoju nuostabiems mokiniams, kurie stengiasi savo ir visos mokyklos labui! Kaip visada pasikartosiu, labai jais didžiuojuosi ir džiaugiuosi galėdama augti kartu su jais. Nuoširdus Ačiū vairuotojui Mečislovui, kuris mūsų kantriai laukė ir stengėsi pildyti visus mūsų norus. Širdingai dėkojame profesorei Vilijai Targamadzei ir jos padėjėjai Stanislavai už šiltą priėmimą seime. Ir negalime nepadėkoti MO muziejui už padovanotą edukaciją ir edukatorei Miglei už puikią praleistą laiką kartu.
    Gražių Jums švenčių! Nusišypsokite gatvėje sutiktam praeiviui, padovanokite apkabinimą ir laiką savo artimam žmogui! Juk laikas ir šypsena – pati geriausia dovana!

Socialinė pedagogė Edita Malakauskienė
 
 
 
PAMOKŲ LAIKAS
 
1. 8:00–8:45 val.
2. 8:55–9:40 val.
3. 9:50–10:35 val.
4. 11:05–11:50 val.
5. 12:10–12:55 val.
6. 13:05–13:50 val.
7. 14:00–14:45 val.
 
tamo

smism

aikos

nsa
 olw log

 

 


NAUDINGA INFORMACIJA 
Žaslių pagrindinę mokyklą kuruojančio policijos pareigūno kontaktai:
Kaišiadorių rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus vyriausiasis tyrėjas Egidijus Ulanavičius,
tel. nr. (8 346) 67 826, mob. 8 670 30 116, 
el. paštas egidijus.ulanavicius@policija.lt.
 
 
  
 
 

Dabar naršo

Dabar svetainėje 108 svečiai ir narių nėra