Psichologinės gerovės stiprinimas tampa dideliu socialiniu ir politiniu iššūkiu. Tai ypač akivaizdu švietimo sistemoje – jautriausioje visuomenės grandyje, nes žinių perdavimas ir įsisavinimas įmanomas tik adekvačioje motyvacijoje ir emocinėje darnoje. Svarbu ne tik, ką komunikuoja, bet ir kaip komunikuoja ugdytojas. Suvokdama to svarbą, lapkričio 11 dieną Žaslių pagrindinės mokyklos bendruomenė vyko į seminarą „Kai technikos nepadeda arba egzistencinis požiūris į perdegimo prevenciją“, kurio metu susipažino su atjautos, rūpinimosi savimi, naudojimo dvasiniais resursais nuostatomis, streso valdymo būdais. Gamtos terapijos metu dalyviai susipažino su keletu paprastų praktikų gamtoje, padedančių patirti susijungimo su savimi ir aplinka jausmą, o kartu sumažinti stresą bei įtampą ir pasijusti saugiau.
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Ieva Mecelienė
 
 
    Spalio 21 d. Žaslių pagrindinės mokyklos priešmokyklinukai ir pirmokai nekantriai stoviniavo Žaslių geležinkelio stoties perone. Laukė traukinio į Lietuvos sostinę - Vilnių. Patirtinio ugdymo dienos „Vilnius – valdovų miestas“ metu vaikai susipažino su istorijos ir kultūros paveldo karalyste – Valdovų rūmų muziejaus ekspozicijomis. Sužinojo, kas yra muziejus, kokias paslaptis jis saugo, ieškojo vitrinose pasislėpusių archeologinių radinių ir bandė suprasti, ką jie mums pasakoja apie praeitį. Ar mūsų batai panašūs į tuos, kuriuos avėjo prieš 500 metų čia gyvenę žmonės? O ką jie valgė? Kaip gynėsi nuo priešų? Kaip linksminosi? O kas šiuose rūmuose gyveno ir ką čia veikė? Vaikai apžiūrėjo rūmų menes, papuoštas paslaptingais baldais ir valdovų bei didikų portretais. Menėse mokėsi nusilenkti valdovui, mergaitės išmoko daryti reveransą, mokėsi šokti diduomenės šokį pavaną, pasipuošė karūnomis ir išgirdo visokių įdomybių apie Lietuvos Didžiosios kunigaikštystės istoriją bei jos valdovus. Išsiaiškino, ką susapnavo kunigaikštis Gediminas ir kaip jo sapną išaiškino žynys Lizdeika.
    Grįžome pavargę, bet kupini įspūdžių ir geros nuotaikos!
Mokytojai A. Mikulienė ir S. Chveduk
 
 
    Spalio 28-oji – diena, kai juokas netyla visą naktį, kai mokykloje skambučiai skamba visai ne į pamoką, o sukviesti mokinius bendriems pokalbiams, kai garsiai (ir net labai garsiai!) skamba muzika, o sprogstantys balionai tik pagyvina šventišką aplinką. Tai diena, kai nesvarbu, ar tu 5-okas, ar 10-okas, visi mes esame lygūs: šokame, žiūrime filmus, miname mįsles, ieškome atsakymų į klausimus bėgiodami tamsoje po visą mokyklą, pamodami besišypsančiam moliūgui ant palangės. Mes kuriame ryšį bei gerą nuotaiką drauge!
    Dėkojame mokiniams, padėjusiems organizuoti šią nuostabią naktį mokykloje, mokytojams, budėjusiems mokykloje, mokinių tėvams, bei visiems, kurie buvo šalia. Buvo jauku ir gera!

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Ieva Mecelienė
 
 
 
    Antros klasės mokiniai spalio 21d. kartu su šimtais kitų Lietuvos mokyklų bendraamžių dalyvavo STEAM Code Academy virtualiose dirbtuvėse „Įžiebk savo šviesą". Mokiniai klausėsi paskaitos apie elektros grandinę, sužinojo kas yra baterija, o kas elementas, kas pirmas sukonstravo elementą. Na, o vėliau mokiniai naudodamiesi monetomis, folija, druska ir vandeniu sukonstravo savo elementą, kuris padėjo žybsėti šviesos diodui.
 
Mokytoja Odilija Juzukonienė
 
 
    Spalio 18 dieną Žaslių pagrindinės mokyklos 7–10 klasių mokiniai kartu su būrelio mokytoja I.Meceliene neformaliojo užsiėmimo „Foto pasaulis“ metu atliko savarankišką kūrybinę užduotį – fotografavo natiurmortą, lavino vaizduotę, pastabumą, diskutavo apie tai, kaip įdomiai ir kūrybiškai atlikti pateiktą užduotį. Džiaugiamės mokinių noru semtis fotografijos žinių bei tobulėti.
Būrelio mokytoja Ieva Mecelienė
 
 
 
 
PAMOKŲ LAIKAS
 
1. 8:00–8:45 val.
2. 8:55–9:40 val.
3. 9:50–10:35 val.
4. 11:05–11:50 val.
5. 12:10–12:55 val.
6. 13:05–13:50 val.
7. 14:00–14:45 val.
 
tamo

smism

aikos

nsa
 olw log

 

 


NAUDINGA INFORMACIJA 
Žaslių pagrindinę mokyklą kuruojančio policijos pareigūno kontaktai:
Kaišiadorių rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus vyriausiasis tyrėjas Egidijus Ulanavičius,
tel. nr. (8 346) 67 826, mob. 8 670 30 116, 
el. paštas egidijus.ulanavicius@policija.lt.
 
 
  
 
 

Dabar naršo

Dabar svetainėje vienas svečias ir narių nėra