Spalio 5–ąja Žaslių pagrindinė mokykla prisipildė šilumos bei padėkos Mokytojui. Visa mokykla tądien buvo sklidina šventiškos nuotaikos, mokinių staigmenų ir šypsenų. Kiekvienam mokytojui buvo įteikti mokinių piešti portretai, kurie sulaukė daug nuostabos ir džiugesio.
    Mokinių lūpomis ir širdimis buvo ištartas nuoširdus AČIŪ mokytojams – už kantrybę, meilę, žinias, už tai, kad save išdalina kitiems, neprašydami nieko atgal.
    Šventės metu taip pat sulaukėme svečio – Kaišiadorių r. Tarybos nario A. Radvilos, kuris nuoširdžiai pasveikino Žaslių mokyklos mokytojus su gražia švente.
 
 
 
    Šį mėnesį Mokinių taryba pradėjo itin produktyviai ir sėkmingai. Spalio 4 dieną įvyko Mokinių tarybos susitikimas su tarybos nariu Algimantu Radvila. Susitikime Mokinių tarybos pirmininkė Vesta Malinauskaitė pristatė poilsio zonos idėją bei viziją, diskutavo apie jos reikalingumą. Ir didžiuliai mokinių nuostabai viziją A.Radvila padėjo įgyvendinti labai greitai. Nors poilsio zona, dar nėra iki galo įrengta, nes mokiniai turi dar nemažai idėjų, kaip pagerinti mokinių laisvalaikį. Tačiau norėdami ja pasidžiaugti su visa mokyklos bendruomene jau spalio 6 – tą dieną mokyklos 1 aukšto fojė mokiniai perkirpo poilsio zonos atidarymo juostą. Dėkojame Algimantui Radvilai už išpildytą moksleivių svajonę ir tikimės, kad moksleiviai pamėgs ir saugos šį jaukų kampelį, kuris tarnaus ne vienai moksleivių kartai.
Mokinių tarybos pirmininkė Vesta Malinauskaitė
 
 
    Rugsėjo 23-oji diena yra glaudžiai susijusi su Žaslių miestelio istorija, todėl Kaišiadorių r. Žaslių pagrindinės mokyklos PUG ugdytiniai ir 1–4 klasių mokiniai aktyviai dalyvavo integruoto ugdymo dienoje „Atmintis gyva, nes liudija“. Diena prasidėjo mokyklos aktų salėje, kur mokytojos L. Dekienė papasakojo žydų tautos istoriją, jų atsiradimą Lietuvoje ir Žasliuose, o mokytoja O. Juzukonienė trumpai papasakojo apie žydų papročius, judaizmo simbolius. Kartu su mokytoju S. Chveduk mokiniai įvairiomis kalbomis dainavo dainą Shalom Aleichem ir šoko tradicinius žydų šokius. Ekskursijos po miestelį metu mokiniai išmoko atskirti kuriame name gyveno žydai, o kuriame lietuviai, sužinojo kodėl Žaslių bažnyčia pastatyta ne miestelio centre, kieno namai stovi aplink Žaslių aikštę ir kas įkūrė gaisrinę. Būdami jaunaisiais detektyvais mokiniai skaičiavo žingsnius tarp buvusių sinagogų durų, sprendė kokį pelną gavo Sara pardavusi 6 silkes, sužinojo ką simbolizuoja Dovydo žvaigždė, kokia pasaulinio garso žvaigždė kilusi iš Žaslių. Makabiadoje, kurią surengė mokytojos A. Mikulienė ir R. Aleksėjūnienė teko mokiniams pademonstruoti ne tik fizinį pajėgumą, bet ir bendruomeniškumą, vienas kito palaikymą. Diena baigėsi aplankant Žaslių žydų kapines, pagerbiant šių žmonių atminimą tylos minute ir padedant akmenėlį ant kapo. O kad grįžti į mokyklą nepritrūktų jėgų – visi ragavo beigelių.
    Integruoto ugdymo dienų metu mokiniams vyksta pamokos, tik kitokiu formatu. Lietuvių kalba ir dailė, informacinės technologijos ir matematika, fizinis ugdymas ir pasaulio pažinimas – viskas persipina, susilieja, o mokiniai ugdosi visas savo kompetencijas nejučia, tarsi žaisdami.
Odilija Juzukonienė.
 
 
 
    Rugsėjo 15 dieną, Mokinių tarybos atstovai rinkosi į pirmąjį šių mokslo metų susirinkimą. Susirinkimo metu Mokinių tarybos pirmininkė Vesta Malinauskaitė pristatė naujus Mokinių tarybos narius, pasidžiaugė, kad nauji mokiniai prisijungė prie komandos, surengė smagų susipažinimo užsiėmimą. Vėliau naujus narius supažindino su Mokinių tarybos funkcijomis, pasidalino pareigomis, aptarė artėjančius renginius. Susirinkimu mokykloje viskas nesibaigė. Po pamokų Mokinių tarybos pirmininkė Vesta su savo komandos nare Rugile išskubėjo į Kaišiadoris atstovauti savo mokyklos rinkiminiame moksleivių savivaldų forume.
Didžiuojamės ir džiaugiamės aktyviais Mokinių tarybos nariais. Linkime energijos ir sėkmės veikiant mokinių ir mokyklos labui.
Socialinė pedagogė Edita Malakauskienė
 
 
 
    Nuoširdžiai sveikiname Jus visus su Mokslo ir žinių diena – su dar vienu sugrįžimu į Žaslių pagrindinę mokyklą! Linkime, kad šie mokslo metai visai mūsų mokyklos bendruomenei būtų palankūs kūrybiškumui, naujoms idėjoms.
    Visiems – sveikatos, kantrybės, puikių pasiekimų!
 
 
 
 
PAMOKŲ LAIKAS
 
1. 8:00–8:45 val.
2. 8:55–9:40 val.
3. 9:50–10:35 val.
4. 11:05–11:50 val.
5. 12:10–12:55 val.
6. 13:05–13:50 val.
7. 14:00–14:45 val.
 
tamo

smism

aikos

nsa
 olw log

 

 


NAUDINGA INFORMACIJA 
Žaslių pagrindinę mokyklą kuruojančio policijos pareigūno kontaktai:
Kaišiadorių rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus vyriausiasis tyrėjas Egidijus Ulanavičius,
tel. nr. (8 346) 67 826, mob. 8 670 30 116, 
el. paštas egidijus.ulanavicius@policija.lt.
 
 
  
 
 

Dabar naršo

Dabar svetainėje 28 svečiai ir narių nėra