Šiandien mokykloje paminėjome pasaulinę Dauno sindromo dieną. Mes nepabijojome būti kitokiais. Mes suprantame kitokius žmones. Būkime tolerantiški.

 

 

Ketvirtokai „dainavo Lietuvą“
    Kovo 14 dieną Žaslių pagrindinės mokyklos ketvirtokai kartu su mokytoja Laimute Dekiene, tęsdami renginių ciklą, skirtą Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienoms paminėti, lankėsi su menine programa „Lietuvos šalelėj“ vaikų darželyje „Žaliasis klevelis“. Beveik visi ketvirtokai – Žaslių darželio ugdytiniai. 
    Mokytoja papasakojo apie Lietuvą, pristatė jos istoriją. Vaikai deklamavo P. Rasčiaus, B.Brazdžionio, P. Širvio, J.Degutytės, A. Matučio eilėraščius apie Tėvynę, dainavo dainas apie gimtinę ir jos gamtą. Kartu su darželio ugdytiniais ketvirtokai žaidė žaidimus, šoko ratelius.
Užbaigdama renginį mokytoja Birutė Romanovienė sakė:
- Ačiū tariame draugams už gražų pasirodymą ir bendradarbiavimą. Jūsų dėka, šilti jausmai ir gera nuotaika sklandė mūsų namuose – „Žaliajame klevelyje“!
    Pakylėti pagyrimų ir gerų emocijų grįždami į mokyklą ketvirtokai džiaugėsi, kad turėjo progą parodyti, kaip paaugo per ketverius metus. Smagu, kad „Žaliajame klevelyje“ visada esame laukiami.
Mokytoja Laima Dekienė

 

 

    Kaišiadorių rajono Metų apdovanojimas už Žaslių vardo garsinimą įteiktas Auksinio proto komandai „Varsa“. Džiaugiamės, nes joje žaidžia mūsų mokyklos mokytojai: L. Dekienė, R. Dekas, N. Sabonytė, N. Plančiūnas. Smagu, kad nuo mokytojų neatsilieka ir mokiniai, susibūrę į komandą „2kart2“. AČIŪ JIEMS. Norintieji žaisti kartu laukiami mokyklos aktų salėje antradieniais 18.30 val.

 

 

 

 

    Įdomi, turininga ir naudinga nepamokinė veikla Žaslių Tradicinių amatų centre Kaišiadorių r. Žaslių pagrindinės mokyklos PUG ugdytiniams ir 1-4 klasių mokiniams prabėgo greitai. Mokinius su įvairiais amatais supažindino žinomos amatininkės-meistrės. I kl. mokinukai kartu su J. Drumstaite vėlė vilnos gaminius, PUG ir II kl. mokiniai su D. Žaldariene gamino karamelinius saldainius, III ir IV kl. mokiniai kartu su bitininke E. Janavičiene liejo vaškines žvakes. Na, o po sunkių darbų reikia ir pavalgyti. Visus kakorais vaišino D. Ramonienė. Dėkojame amatininkėms ir centro darbuotojams už šias pamokas, nes kaip sako lietuvių liaudies patarlė „Ką išmoksi, ant pečių nenešiosi“.

Informaciją pateikė O.Juzukonienė.

 

 

 
PAMOKŲ LAIKAS
 
1. 8:00–8:45 val.
2. 8:55–9:40 val.
3. 9:50–10:35 val.
4. 11:05–11:50 val.
5. 12:10–12:55 val.
6. 13:05–13:50 val.
7. 14:00–14:45 val.
 
tamo

smism

aikos

nsa
 olw log

 

 


NAUDINGA INFORMACIJA 
Žaslių pagrindinę mokyklą kuruojančio policijos pareigūno kontaktai:
Kaišiadorių rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus vyriausiasis tyrėjas Egidijus Ulanavičius,
tel. nr. (8 346) 67 826, mob. 8 670 30 116, 
el. paštas egidijus.ulanavicius@policija.lt.
 
 
  
 
 

Dabar naršo

Dabar svetainėje 63 svečiai ir narių nėra