Parama mokyklai

Gerbiami mokinių tėveliai (globėjai, rūpintojai), mokytojai, mokyklos darbuotojai ir visi neabejingi Kaišiadorių r. Žaslių pagrindinės mokyklos gerovei!
    Nuoširdžiai dėkojame Jums, kad remiate mūsų mokyklą, skirdami 1.2 proc. gyventojų pajamų mokesčio. Materialinė bei kitokia parama labai reikalinga. Jūsų dėka mokykla tampa saugesnė, patrauklesnė, labiau atitinka mūsų visų lūkesčius.
    Tikėdamiesi Jūsų supratimo ir paramos, kreipiamės į Jus ir vėl kviečiame skirti už 2022 metus 1,2 procento pajamų mokesčio Kaišiadorių r. Žaslių pagrindinei mokyklai.
    Nutarę šią paramą skirti mokyklai, Jūs galėsite tai padaryti asmeniškai užpildę specialios formos FR0512 (4 versija) prašymą ir pateikę jį elektroniniu būdu per Valstybinės mokesčių inspekcijos (toliau – VMI) Elektroninio deklaravimo sistemą (toliau – EDS).

Rekvizitai 1,2 procentų paramai skirti:

• paramos gavėjo identifikacinis numeris (kodas) – 190596661;
  • paramos gavėjo pavadinimas – Kaišiadorių r. Žaslių pagrindinė mokykla.

Primename, kad šią paramą Jūs galite skirti iki 2023 metų gegužės 1 dienos.

Pagarbiai
direktorė Asta Malakauskienė

___________

2022 m. gruodžio mėn. gauta UAB „Termogidas“ 100 Eur parama, kuri panaudota mokyklos nuostatuose nustatytiems uždaviniams ir funkcijom vykdyti – Kaišiadorių r. Žaslių pagrindinės mokyklos Paparčių daugiafunkcio skyriaus organizuojamam naujametiniam renginiui.

___________

Vasaros metu buvo paskelbtas paraiškų konkursas mokykloms, norinčioms gauti kompiuterius technologinei kūrybai, ir Kaišiadorių r. Žaslių pagrindinei mokyklai pasisekė!

Dėkojame REVOLUT LTD už skirtą paramą mokyklai – 8 nešiojamuosius kompiuterius. Šia kompiuterine technika džiaugiasi 1 klasės mokiniai ir pradinio ugdymo mokytoja Odilija Juzukonienė, naudodami ją ugdomojoje veikloje.

Mokytoja jau keli metai dalyvauja „Vedlių“ programoje, finansuojamoje Google.org. „Vedliai“ – tęstinė informatikos ir technologinės kūrybos mokymo(si) programa pradinių klasių mokytojams, padedanti atvesti technologijas į klasę. Mokiniai mokosi naudotis kompiuteriu, išbando įvairias programėles, mokosi programavimo, naudodami Scratch.