Ugdymas karjerai

 

Ugdymas karjerai integravimas į mokomuosius dalykus

 

Darželiai ir mokyklos

 

Įvertinti paslaugos teikimo kokybę galite paskambinę mokyklos telefonu (8 346) 44 328,
parašę mokyklos el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba mokyklos „Facebook“ paskyroje.

 

    Gegužės 20 dieną projekto „Kam to reikia“ paskelbtą Programavimo savaitę aštuntokai paminėjo su „Rutronik Elektronische Bauelemente GmbH“ inžinieriumi Juliumi Kaluževičiumi. Jie dalyvavo pamokoje - diskusijoje, kurioje diskutavo apie  IRT,  apie programuotojo ar informacinių technologijų specialisto profesiją, sužinojo ką galima veikti baigus IRT krypties studijas.
    Mokiniai susidomėję išklausė praktiko pasakojimą apie IRT perspektyvas ir galimybes, pasakojo apie savo patirtį, kiek susiduria su technologijomis gyvenime, klausė, diskutavo. Lektorius, turintis darbo užsienyje patirties, skatino mokinius nuolatos užduoti sau klausimus: „Kas iš to gali būti?“, „Kaip galima patobulinti?“ ir t. t.,  ir būti kūrybiškais, nes žmogiško kūrybiškumo neatstos joks kompiuteris. Savo kūrybiškumą galima pritaikyti visose gyvenimo srityse, įskaitant ir technologijas. 
    Šilto  ir įdomaus inžinieriaus pasakojimo ir originaliomis dovanomis paskatinti mokiniai plės savo technologinį raštingumą ir ateityje, geriau mokysis matematikos, fizikos, chemijos ir kitų dalykų.
Informaciją pateikė ugdymo karjerai koordinatorė Daiva Pašvenskaitė
2016-05-25
 
     Š.m. balandžio 20 d. dešimtos klasės mokiniai vyko į VšĮ „Elektrėnų profesinio mokymo centras“. Mokiniai kartu su Vievio, Kietaviškių ir Elektrėnų mokyklų 6-10 klasių mokiniais turėjo galimybę susipažinti su šio centro istorija, specialybėmis, dėstytojais, renovuotais pastatais. Po bendros paskaitos, kurią paįvairino trumputė viktorina su prizais, mokiniai, pasiskirstę į grupeles, dalyvavo gamybinėse pamokėlėse, kuriose išbandė savo jėgas. Vieni gamino ir kepė sausainius, kiti rungtyniavo robotų rinkimo varžytuvėse, treti surinkinėjo automobilio detales.
     Dešimtokai labai turiningai ir naudingai praleido laiką, grįžo į Žaslius turėdami apie ką pasvarstyti ir ką papasakoti.
Informaciją pateikė ugdymo karjerai koordinatorė Daiva Pašvenskaitė
2016-04-21
3416 05 01
 
 Šiemet projekto „Kam to reikia“ veikloje dalyvavo devintokai. Lapkričio 27 dieną jie susitiko su Valstybinio socialinio draudimo fondo valdybos prie Socialinės ir darbo ministerijos Kauno skyriaus atstovėmis, kurios papasakojo apie valstybės tarnautojo profesijos ypatumus, privalumus ir socialines garantijas, valstybės tarnautojo testą, laikomą pretenduojant užimti laisvą darbo vietą. Informavo apie nedarbingumo pašalpų gavimo tvarką ir galimybes gauti tikslią informaciją apie socialinį draudimą, sužinojo apie naujas mobiliąsias programėles. Specialistės paragino rinktis „Sodros“ darbuotojo profesiją. Mokiniai susidomėję išklausė pranešimą ir suprato valstybės tarnautojo pareigybės privalumus.
Informaciją pateikė ugdymo karjerai koordinatorė Daiva Pašvenskaitė
2015-12-03
 

    Šiltai ir jaukiai, kaip ir kasmet, Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centrą š. gegužės 8 d. 9–10 kl. ir daliai 6 kl. mokiniams pristatė Grožio krypties specialistė Audronė Kazlauskienė ir šio mokymo centro praktikantės. Mokiniai susidomėję išklausė pristatymą apie specialybes, įgyjamas mokymo centre,  jo privalumus, apie galimybę pasirinkti iš 4 mokymo krypčių – grožio, sveikatos, verslo ir socialinės. Baigus mokyklą palanku tęsti studijas Šv. Ignaco Lojolos kolegijoje, kurioje užskaitomi dalis baigtų kreditų ir įgyjamas aukštojo mokslo diplomas.

    Mergaitėms mokymo centro praktikantės darė šukuosenas, makiažą, manikiūrą. Audronė Kazlauskienė, su kuria bendradarbiaujama jau keletą metų, pasakojo, jog Karaliaus Mindaugo mokymo centras yra katalikiškos pakraipos, todėl tarpusavio santykiai mokykloje yra labai geri.  Mokykla populiari ir tarp suaugusiųjų, nes joje veikia suaugusiųjų mokymo skyrius.
    Susitikimas su Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro atstovais buvo labai informatyvus, sukėlęs mokinių susidomėjimą mokymusi jame, baigus 10 klasių Žaslių pagrindinėje mokykloje.
Informaciją pateikė ugdymo karjerai koordinatorė Daiva Pašvenskaitė
2015-05-11
 
     Š. m. kovo 9 dieną septintokai dalyvavo Finansinio raštingumo savaitei, inicijuojamai profesinės savanorystės projekto „Kam to reikia?!“ ir  Lietuvos banko, skirtoje pamokoje „Skaičiai kitaip“, kurią vedė AB „Swedbank“ Kaišiadorių klientų aptarnavimo centro valdytoja R. Valiulienė ir administratorė Ž. Balnienė. Vaikai diskutavo, žaidė žaidimus, sužinojo apie finansų planavimo galimybes, jų paskirstymo žaidimus.
    Pamoka „Skaičiai kitaip“ išmokė mokinius būti atsakingais planuojant pajamas bei išlaidas.
Informaciją pateikė ugdymo karjerai koordinatorė Daiva Pašvenskaitė
2015-03-14
 
 
 
PAMOKŲ LAIKAS
 
1. 8:00–8:45 val.
2. 8:55–9:40 val.
3. 9:50–10:35 val.
4. 11:05–11:50 val.
5. 12:10–12:55 val.
6. 13:05–13:50 val.
7. 14:00–14:45 val.
 
tamo

smism

aikos

nsa
 olw log

 

 


NAUDINGA INFORMACIJA 
Žaslių pagrindinę mokyklą kuruojančio policijos pareigūno kontaktai:
Kaišiadorių rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus vyriausiasis tyrėjas Egidijus Ulanavičius,
tel. nr. (8 346) 67 826, mob. 8 670 30 116, 
el. paštas egidijus.ulanavicius@policija.lt.
 
 
  
 
 

Dabar naršo

Dabar svetainėje 49 svečiai ir narių nėra